Proč si nechat zhotovit mobilní dům na klíč?

Proč si nechat zhotovit mobilní dům na klíč?
Proč si nechat zhotovit mobilní dům na klíč? Vaše bydlení by mělo maximálně odpovídat vašim potřebám. Proto když si hledáte nové bydlení, nedělejte žádné kompromisy. Možným řešením je i mobilní dům.

Můžete se podle potřeby přestěhovat

Když uvažujete o stavbě domu, měli byste všechno dobře zvážit. Velmi dobře si promyslete, co by se vám nejlépe líbilo a snažte se v maximální míře uplatňovat své sny. Pokud sníte o vlastním domě, jedním z vhodných řešení může být mobilní dům zhotovený na klíč. Výhodu má mobilní dům definovanou už přímo ve svém názvu. Ano, není problém ho přemístit podle aktuální potřeby. To je dobrý benefit, protože se vám může stát, že během své profesní kariéry budete nuceni změnit působiště. Mobilní dům můžete bez potíží přestěhovat, o tom se u pevného domu samozřejmě nedá hovořit. V případě mobilního domu to možné je. Potřebujete jenom volný prostor, kam dům přesunout.

Při hledání bydlení děláte neustále kompromisy

Když si vybíráte byt, většinou budete přímo či nepřímo nuceni k různým kompromisům. Omezuje vás charakter stavby, její umístění, rozloha, vnitřní uspořádání. Málokdy naleznete byt, který by odpovídal vašim představám. Jenže člověk tráví v bytě obrovské množství času, a proto logicky nemá chuť dělat neustále nějaké kompromisy. Nejraději by si vše vyřešil po svém, ale bohužel nemůže. Ideální není ani koupit již hotový zděný dům. Onen dům totiž někdo vystavěl podle svých představ, nikoli podle těch vašich. I toto bydlení je proto kompromisem. Důležité je, aby dům měl kvalitní a ekologickou izolaci. Účinnou a dobrou izolací je také polystyren. Správná izolace také pomáhá proti hluku. O poznání více svobody má, když si dům nechá postavit podle svého návrhu. Jenže tady zase naráží na finanční limity. Pokud byste sami stavěli, užitečnými pomocníky jsou třeba hotové opěrné zdi. Je potřeba také vybrat vhodné stavební materiály. Jako vhodné řešení, které splní vaše představy, a přitom se vejde do rozumného finančního rozpočtu, se nabízí montovaný mobilní dům.

Můžete si vybrat zpracování stěn

Na výběr máte z široké škály různých typů domů, které se liší rozlohou, plošnou dispozicí, charakterem uspořádání. V této paletě je proto mnohem pravděpodobnější, že narazíte na dům, který vám bude všestranně vyhovovat. Pokud naleznete typ domu, se kterým souzníte, je nejlepším řešením nechat si ho dotvořit na klíč. Uspokojíte tak své nároky. Řešení na klíč je sice dražší než standardní model domu, ale získáte větší komfort a možnosti. Například v oblasti vnějšího zpracování obvodových stěn můžete objednat dřevěné obložení stěn, z různých variant vybíráte vnitřní zpracování stěn, podlahy, samozřejmostí se stává dodávka sanitární techniky. Zkrátka mobilní dům může být velmi dobrým řešením. Pokud zvolíte dřevostavbu, výhodná je sendvičová konstrukce.

Zdroje: Vithaus, Realt, NorgesHus,

Zdroje foto: Freepik.comautor: Helena Stejskalová , Publikováno: 03.04.2024
Reklama
Reklama